سلاااااااام …

من امیر کرامتی یا کاملتر بگم امیرحسن کرامتی هستم ولی همون امیر صدام می کنند شما هم همون امیر صدام کنین …

از سن 17 سالگی وارد دنیای عجیب اینترنت شدم که یادمه اولین باری که مودم گرفتم و اولین عبارتی که داخل گوگل جستجو کردم ، ” چت روم ” بود !

همین کلمه میشه گفت زندگی من رو عوض کرد و کلا به یه سمت دیگه رفتم. مدت زیادی در یه چت روم عضو بودم و فعالیت میکردم تا اینکه با مدیر یا وب مستر اون چت روم آشنا شدم و خودم ریاست ( وب مستری ) چت روم رو بر عهده گرفتم !

خیلی حس و حال عاااالی داشتم چون وب مستر چت رومی شده بودم که چند هزار کاربر داشت و اون زمان جزء 200 سایت برتر ایران بود…

از اونموقع بود که با نحوه مدیریت سایت آشنا شدم به پیام های مدیریتی رسیدگی میکردم و قوانین جدیدی رو میزاشتم و خلاصه خیلی بهم کمک کرد تا بتونم قدرت مدیریتم رو در سایت بالا ببرم.

بعد از چند سال تصمیم گرفتم خودم چت روم داشته باشم ! که البته موفق نشدم ! چون چیزی از برنامه نویسی و کدنویسی نمیدونستم و رفتم سمت یه وبلاگ … اولین وبلاگی که راه اندازی کردم مال بلاگفا بود که اینقدر محدودیت داشت که ازش زده شدم و رفتم سمت رزبلاگ …

اونجا بود که با قالب سایت آشنا شدم و همش قالب تغییر میدادم و کم کم با یه وبلاگ در مورد کدنویسی آشنا شدم.

اون وبلاگ منو وارد دنیای کدنویسی قالب کرد و کم کم برای وبلاگ خودم یه صفحه طراحی کردم که البته بک گراندش مشکی بود و فقط یه جدول وسط صفحه داشت ! خب طبیعی هم بود چون فقط یه table رو از html یاد گرفته بودم…

به مرور زمان مسلط تر شدم و کم کم شروع کردم به طراحی قالب های قابل قبول تر تا جایی که تونستم برای وبلاگم ( کدنویس ) ، یه قالب طراحی کنم که آدرسش رو میزارم برید ببینید !