جلوگیری از بسته شدن حساب بایننس

صرافی بایننس، این روزها بدلیل همکاری با سایفرتریس ، حساب بسیاری از کاربران ایرانی را مسدود کرده است و به همین علت در این مطلب قصد داریم، راهکارهایی را ارائه کنیم تا بتوانید از بسته شدن حساب خود جلوگیری نمائید.

طبق بررسی های انجام شده توسط تیم آکادمی امیر کرامتی، آی پی های کاربران ایرانی از طریق موارد زیر شناسایی می شود :

تراکنش مستقیم از صرافی ایرانی به صرافی بایننس

زمانی که شما مستقیم از یک صرافی ایرانی، تتر یا سایر رمزارزها را به صرافی بایننس انتقال میدهید، حساب کاربری شما بعنوان یک کاربر ایرانی شناسایی می شود. چرا؟

زیرا اکثر صرافی های ایرانی از یک آدرس کیف پول مبدا برای انتقال تراکنش ها استفاده می کنند و از آنجا که این آدرس کیف پول ها توسط سایفرتریس شناسایی شده است، بنابراین هر تراکنشی از این کیف پول مبدا انجام شود، زیر ذره بین قرار خواهد گرفت و آدرس کیف پول های مقصد در لیست سیاه قرار می گیرند.

پیگیری تراکنش ها با آی پی ایرانی

متاسفانه خیلی از کاربران برای پیگیری تراکنش های ارسالی به شبکه، از آی پی ایران استفاده می کنند بطور مثال زمانی که شما وارد اکسپلور اتریوم یا ترون برای پیگیری تراکنش می شوید، مشخصات شما مثل آی پی، مرورگر، نوع دستگاه و غیره ثبت می شود.

حال اگر چندین بار از آی پی ایران یک کیف پول مقصد را چک کنید، در لیست سیاه سایفرتریس قرار میگیرید و از آنجا که این شرکت گزارشها را به صرافی بایننس ارسال می کند، بنابراین کیف پول شما در معرض بلاک شدن قرار میگیرد.

راه حل چیست؟!

برای مورد اول، بهتر است ابتدا رمزارز مورد را نظر به کیف پول شخصی دیگر یا به صرافی که با ایرانی ها مشکلی نداره ( مانند صرافی کوینکس ) انتقال دهید و سپس از آنجا به صرافی بایننس منتقل کنید.

برای مورد دوم، حتما برای پیگیری تراکنش، از آی پی به جز آی پی ایران استفاده کنید و یا در صورت امکان، با همان آی پی که در صرافی بایننس عضو هستید اقدام به چک کردن تراکنش ها کنید.

در صورت داشتن هر گونه سوال یا مشکلی، با ما از طریق راه های ارتباطی در میان بگذارید.