آموزش طراحی سایت با وردپرس بدون کدنویسی

دوره طراحی سایت با وردپرس بدون کدنویسی

اگر علاقه مند به یادگیری طراحی سایت هستید یا اگر میخواهید سایت خودتون را با کمترین هزینه راه اندازی کنید، این دوره آموزشی به شما پیشنهاد میشه.

در آموزش طراحی سایت با وردپرس بدون کدنویسی ، 0 تا 100 راه اندازی سایت فروشگاهی رو یاد میگیری و میتونی بعد از دوره ، هر نوع سایت ( شرکتی ، آموزشی ، خدماتی و شخصی ) را راه اندازی کنی.

تو این دوره چه مباحثی رو یاد میگیری؟

نحوه انتخاب هاست و دامنه

این 2 مورد را میتوان از پیش نیازهای هر نوع سایتی دانست. یعنی شما بدون داشتن هاست و دامنه نمیتونید هیچ نوع سایتی را راه اندازی کنید.

بنابراین در این آموزش ، ابتدا کامل با نحوه تهیه هاست و دامنه آشنا میشید و بصورت عملی هاست و دامنه تهیه میکنیم.

در جلسه هاست و دامنه ، شما علاوه بر اینکه یاد میگیرید چگونه بهترین هاست رو برای سایتتون انتخاب کنید، با انواع هاست هم آشنا میشید. انتخاب اشتباه هاست باعث میشه ضرر زیادی چه از نظر مالی و چه از نظر اعتبار دامنه در گوگل متحمل بشید. چرا؟

مورد اول : ضرر مالی

تصور کنید هاست سایت را اشتباه انتخاب کنید. به طور مثال میزان سخت افزار هاست را خیلی بالا در نظر بگیرید در حالیکه برای شروع ، اصلا نیازی به هاست گران قیمت و پر قدرت ندارید. زیرا بین 4 تا 6 ماه زمان میبرد تا سایت شما در گوگل رتبه بگیرد و بازدیدکننده بگیرید.

مورد دوم : کاهش اعتبار دامنه

اگر هاستی که انتخاب میکنید از کیفیت مناسبی برخوردار نباشد ، قطعا بازدیدکنندگان سایت با مشکلاتی اعم از ( دیر باز شدن سایت ، قطعی سایت ، خطاهای مختلف و …) مواجه خواهند شد که در این صورت بازدیدکننده ها از سایت فراری می شوند و در نتیجه گوگل تشخیص میدهد این سایت یا محتوا برای بازدیدکننده مفید نیست بنابراین اعتبار دامنه را کاهش می دهد.

نحوه آپلود وردپرس در هاست

بعد از تهیه هاست و دامنه ، نوبت به آپلود وردپرس در هاست میرسه. کاری که باز هم اگر بدرستی انجام نشود و خصوصا اطلاعاتی مانند دیتابیس بصورت صحیح ایجاد نشود ، قطعا با مشکلات زیادی رو به رو خواهید شد.

در دوره آموزش طراحی سایت با وردپرس بدون کدنویسی ، نحوه آپلود وردپرس در هاست و ایجاد دیتابیس رو بصورت حرفه ای یاد میگیرید.

نحوه کار با وردپرس

یکی از مهمترین قسمت های این دوره آموزشی ، نحوه کار با وردپرس است. در این جلسه نحوه کار با :

  • فهرست ها
  • دسته بندی
  • نوشته ها
  • برگه ها
  • مدیریت کاربران
  • تنظیمات وردپرس
  • پیوندها
  • پلاگین
  • ابزارک
  • و …

رو کامل یاد میگیرید و میتونید براحتی سایتتون رو مدیریت کنید.

پشتیبانی دوره

اگر به هر دلیلی در طول دوره و یا بعد از دوره ، هر نوع سوال یا مشکلی برایتان بوجود آمد ، میتونید از طریق پشتیبانی دوره پیگیری کنید و در سریعترین زمان راهنمایی خواهید شد.

نحوه ثبت و تهیه دوره :

جهت تهیه دوره آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی ، از طریق لینک زیر اقدام کنید :

ثبت نام در دوره